7 januari 2019

Sportdag 8 januari 2019

Beste leerlingen,

Morgen hebben we de sportdag voor alle leerjaren.

Klas 1 en 2 verwachten we om 08.20 uur omgekleed en wel in de Ripperdahal. Om 12.00 uur hebben jullie weer les op school.

Klas 3 en 4 verwachten we om 12.30 uur omgekleed en wel in de Ripperdahal. Jullie hebben ’s ochtends gewoon les volgens rooster.

Kijk goed in welk team je zit (teamnummer), wanneer je moet spelen en vooral naar de volleybalregels waarmee we spelen.

Leerlingen die door een blessure niet deel kunnen nemen aan de sportdag, moeten dit via een email melden aan mlm@csg.nl voor vanavond (7 januari) 19.00 uur. Uiteraard ben je wel aanwezig.

Veel plezier en succes morgen.

Groeten, meneer van Meel.

Teamindeling klas 1

Team 1 (1a)
1 Wessel
2 Remco
3 Nienke
4 Donna
5 Jildau
Team 2 (1a)
1 Sam
2 Bas
3 Gwen
4 Lea
5 Nikki
Team 3 (1a)
1 Tom
2 Marco
3 Ramon
4 Jolin
5 Eline
Team 4 (1a)
1 Benne Geert
2 Ingmar
3 Zoe
4 Ella
5 Mariska
Team 5 (1b)
1 Thijs Jan
2 Ewoud
3 Tygo V
4 Janneke
5 Melinda
6 Kirsten
Team 6 (1b)
1 Ryan
2 Kay
3 Mauro
4 Nadine
5 Anouk
6 Rosalli
Team 7 (1b)
1 Tycho P
2 Twan
3 Ian
4 Rianne
5 Dagmar
Team 8 (1b)
1 Tygo S
2 Bastiaan
3 Anne marie
4 Silke
5 Danielle

Teamindeling klas 2
Team 9 (2a)
1 Stijn
2 Thijs
3 Nienke
4 Julia
5 Lieke J
6 Roxanne
Team 10 (2a)
1 Edward
2 Bram
3 Zoe
4 Lieke S
5 Irena
6 Maartje M
Team 11 (2a)
1 Milan
2 Sven
3 Elisa
4 Marije
5 Lisa
6 Shannon
Team 12 (2a)
1 Kevin
2 Wesley
3 Yara
4 Denise
5 Maartje S
Team 13 (2b)
1 Jop
2 Lars K
3 Thijs W
4 Lente
5 Mila
6 Maran
Team 14 (2b)
1 Tijs B
2 Lars M
3 Tycho
4 Theun D
5 Lisanne
6 Alisha
Team 15 (2b)
1 Julian
2 Teun H
3 Mathijs
4 Mette
5 Sylke
6 Danielle
7 Jasmijn
Team 16 (2b)
1 Thijs V
2 Robert
3 Reuben
4 Stan
5 Kasia
6 Lynn

Wedstrijdschema klas 1

Tijden klas 1 Veld 1 Veld 2 Veld 3
8:30 tot 8:45 8-1 7-2 6-5
8:45 tot 9:00 4-3 1-7 6-8
9:00 tot 9:15 5-2 4-8 3-7
9:15 tot 9:30 6-1 5-4 3-2
9:30 tot 9:45 8-7 1-5 4-6
9:45 tot 10:00 8-3 2-6 5-7
10:00 tot 10:15 4-1 2-8 6-3
10:15 tot 10:30 3-5 7-4 2-1
10:30 tot10:45 8-5 7-6 1-3
10:45 tot 11:00 2-4

Wedstrijdschema klas 2

Tijden klas 2 Veld 4 Veld 5 Veld 6
8:30 tot 8:45 16-9 15-10 14-13
8:45 tot 9:00 12-11 9-15 14-16
9:00 tot 9:15 13-10 12-16 11-15
9:15 tot 9:30 14-9 13-12 11-10
9:30 tot 9:45 16-15 9-13 12-14
9:45 tot 10:00 16-11 10-14 13-15
10:00 tot 10:15 12-9 10-16 14-11
10:15 tot 10:30 11-13 15-12 10-9
10:30 tot10:45 16-13 15-14 9-11
10:45 tot 11:00 10-12

Volleybal regels 4 tegen 4, klas 1 en 2:
– De blauwe lijnen zijn het veld.
– Je speelt 4 tegen 4, overige spelers zijn wissel.
– Het team dat als eerst wordt opgenoemd begint met de service. Er wordt vanaf rechts achter de blauwe lijn geserveerd.
– Je serveert onderhands, daar heb je 2 kansen voor.
– Gaat de bal met de service via het net naar de overkant is het een geldige service.
– Pas op het moment dat de scheidsrechter fluit wordt er geserveerd.
– Je moet direct spelen, naar elkaar of over het net.
– Op het moment dat het serverende team een punt scoort blijft dezelfde persoon serveren.
– Op het moment dat je als team een punt verovert komt de wissel in het veld om te serveren, heb je geen wissel draai je gewoon door.
– Indien je het net aanraakt of met je voet op de andere speelhelft komt is het een punt voor de tegenpartij.
– Bal op de lijn is in. Komt de bal tegen de muur of het plafond, is de bal uit.
– Je mag de bal maximaal 2 keer naar elkaar overspelen, bij de 3e bal moet de bal over het net.

Teamindeling klas 3
Team 1 (3a)
1 Lucas
2 Ivan
3 Douwe
4 Sanne
5 Lisa
6 Jorinde
Team 2 (3a)
1 Wessel
2 Jaden
3 Sil
4 Judith
5 Karlijn
6 Chalendy
Team 3 (3a)
1 Marc
2 Rob
3 Johan
4 Manon
5 Charissa
6 Hannelore
7 Marin
Team 4 (3b)
1 Roemer
2 Gijs
3 Dominic
4 Daphne
5 Ilse
6 Lieke
Team 5 (3b)
1 Sam
2 Chiel
3 Tomas
4 Tygo
5 Myrthe
6 Melanie
7 Marin
Team 6 (3b)
1 Yordi
2 Julian
3 Stef
4 Joyce
5 Alex
6 Pascalle
7 Bo

Teamindeling klas 4
Team 7
1 Anna (4b)
2 Brent (4a)
3 Marleen (4b)
4 Jerry (4b)
5 Jort (4b
6 Twan (4b)
7 Daan R (4b)
8 Nikita (4b)
Team 8
1 Sam (4b)
2 Naomi (4a)
3 Demi (4a)
4 Ricky (4a)
5 Sjoerd (4a)
6 Yara (4a)
7 Julia(4a)
8 Fleur (4a)
Team 9
1 Youri (4a)
2 Teun (4a)
3 Bente (4a)
4 Iris (4a)
5 Amber (4a
6 Vera (4a)
7 Jildau(4a)
8 Esmee (4a)
9 Isa (4a)
Team 10
1 Xander (4a)
2 Colin  (4a)
3 Pieter (4a)
4 Denise (4a)
5 Sanne (4a
6 Merel (4a)
7Annelijn(4a)
8 Nynke (4a)
9 Manon (4a)
Team 11
1 Thomas (4b)
2 Jorrit (4b)
3 Sophie (4b)
4 Lisa (4b)
5 Mylan (4b
6 Melissa (4b)
7 Chiel(4b)
8 Jelmar(4b)
9 Ollie (4b)
10 Jolijn (4b)
Team 12
1 Jurgen (4b)
2 Daan H (4b)
3 Elise (4b)
4 Janneke (4b)
5 Mathijs (4b
6 Aniek (4b)
7 Jorn(4b)
8 Sjouke Jan (4b)
9 Judith (4b)

Wedstrijdschema klas 3 en 4

Tijden Veld 1 Veld 2 Veld 3
12:40 tot 12:52 1-2 3-4 9-12
12:52 tot 13:04 5-6 7-12 8-11
13:04 tot 13:16 1-3 2-4 10-11
13:16 tot 13:28 5-1 7-10 8-9
13:28 tot 13:40 6-2 3-5 10-12
13:40 tot 13:52 4-6 12-8 9-11
14:00 tot 14:15  wedstrijd  docenten  leerlingen
14:20 tot 14:32 1-4 2-3 11-7
14:32 tot 14:44 4-5 7-9 8-10
14:44 tot 14:56 1-6 2-5 11-12
14:56 tot 15:08 3-6 7-8 9-10

Volleybal regels 6 tegen 6, klas 3 en 4:
– De gele lijnen zijn het veld.
– Je speelt 6 tegen 6, overige spelers zijn wissel.
– Het team dat als eerst wordt opgenoemd begint met de service. Er wordt vanaf rechts achter de gele lijn geserveerd.
– Je serveert onderhands, daar heb je 2 kansen voor.
– Gaat de bal met de service via het net naar de overkant is het een geldige service.
– Pas op het moment dat de scheidsrechter fluit wordt er geserveerd.
– Je moet direct spelen, naar elkaar of over het net.
– Op het moment dat het serverende team een punt scoort blijft dezelfde persoon serveren.
– Op het moment dat je als team een punt verovert komt de wissel in het veld om te serveren, heb je geen wissel draai je gewoon door.
– Indien je het net aanraakt of met je voet op de andere speelhelft komt is het een punt voor de tegenpartij.
– Bal op de lijn is in. Komt de bal tegen de muur of het plafond, is de bal uit.
– Je mag de bal maximaal 2 keer naar elkaar overspelen, bij de 3e bal moet de bal over het net.

Je bent succesvol ingelogd in het afgeschermde gedeelte.